Objednejte si naše služby

Ukázková hodina zdarma

PecujemeDoma.cz o společnosti PecujemeDoma.cz o společnosti PecujemeDoma.cz o společnosti PecujemeDoma.cz o společnosti

Pečujeme DOMA

Za vznikem společnosti Pečujeme DOMA stojí hlavně dobrá vůle, ochota a potřebnost pomáhat. Její založení je taky odezvou potřeb mnoha lidí (zejména seniorů) a jejich rodin.

Nabízíme služby na míru a plně se přizpůsobíme klientovým potřebám nebo potřebám celé rodiny.

Máme dlouholeté zkušenosti v péči a pomoci lidem, zejména seniorům. Naší prioritou je spokojený klient, který má zajištěné všechny potřebné služby doma, bez nutnosti oslovování dalších společností. Ve společnosti Pečujeme DOMA jsme vytvořili komplexní systém poskytování kvalitních služeb vyškolenými a prověřenými pracovníky za velmi příznivé ceny.

Důležitým aspektem je zajištění co největšího počtu služeb s využitím jenprověřených a důvěryhodných pracovníků, kteří tyto služby poskytují, a to v pohodlí Vašeho domova.

Všechny služby „přivezeme“ přímo k Vám domů.

Naši pracovníci

Všichni pracovníci jsou prověřeni, certifikováni a vyškoleni zejména ve specifickém přístupu k jednotlivým skupinám klientů (např.: zásady komunikace se seniory).

Naší vyškolení pracovníci dochází za klientem domů a poskytují potřebnýtrénink paměti, různá cvičení a pohybovou aktivitu, vše dle přání a možností klientů. Dále jsou schopní a ochotní pomoci s úklidem a zajištěním chodu domácnosti, obstarání nákupu.

Pracovníci průběžně prochází systémem interních školení, který:

  • zajišťuje vysokou úroveň znalostí a dovedností ve všech poskytovaných službách
  • pomáhá pracovníkům při práci a komunikaci s klienty
  • zvyšuje sebevědomí našich profesionálů

Pečujeme DOMA o seniory

S vyšším věkem přibývá potřeba různých druhů pomoci a služeb. Ve spleti rozličných splečností je těžké se vyznat a vytvoření důvěry u mnoho poskytovatelů může být těžké.

Seniorům je důležité nejen pomáhat, ale zároveň je i aktivizovat. To znamená podpořit jejich schopnosti a udržet míru soběstačnosti až do vysokého věku.

Víme, že situace může být někdy velmi náročná. S vysokým věkem přichází život omezující nemoci jako Parkinsonova nemoc, Alzheimerova choroba, či onemocnění pohybového aparátu.

Nejdůležitější je pro nás ctít přání klienta a jeho požadavky. Proto připravujeme všechny služby spojené se zachováním vysoké kvality života klienta ve spolupráci s ním a jeho rodinou.

Nejžádanější službou je aktivizace. Služba, která pomáhá si zachovat úroveň mysli, prostřednictvím tréninku paměti a dobrou kondici, prostřednictvím klientem akceptované pohybové aktivity. Dále naši pracovníci pomohou se zajištěním chodu domácnosti, obstaráváním nákupu apod. Velkou výhodou je možnost zajištění návazných služeb, jako je například kadeřník, masér, či drobné řemeslné opravy v domácnosti. Využívání našich služeb může ochránit klienta před působením negativních aspektů stáří a samoty.

Všechny služby zajišťujeme výhradně námi prověřenými odborníky, kteří prošli pečlivým výběrem a mají certifikaci společnosti Pečujeme DOMA.

Výhodou všech nabízených služeb je možnost objednání různých služeb na jednom telefonním čísle.

Poskytování služeb je určeno zejména pro seniory, ale objednat a využít  naše služby může kdokoli.

Zásady naší práce

Přístup našich pracovníků k péči o Vás, Vaše blízké a o Vaši domácnost je založena na několika etických zásadách, podle kterých všichni pracujeme a jednáme.

Lidskost, loajalita a úcta k člověku (ke klientovi) Řídíme se heslem: „ Jednej tak, abys používal lidství jak ve své osobě, tak i v osobě každého druhého vždy zároveň jako účel a nikdy pouze jako prostředek.“ Immanuel Kant, Základy metafyziky mravů

Respekt Každý je jedinečný a proto respektujeme zvyky a životní styl našich klientů.

Důvěra Přísně dodržujeme mlčenlivost o osobních informacích klientů.

Komplexnost Zajistíme vše, co potřebujete, a to jak vlastními prostředky, tak i prověřenými spolupracujícími partnery.

Odbornost Protože chceme nabídnout jen tu nejlepší péči, máme propracovaný systém školení našich spolupracovníků.

Spolehlivost Přijdeme v čase, na kterém se dohodneme, slíbíme jen to, co dokážeme splnit.

Příznivé ceny Nastavili jsme efektivní systém organizace a řízení, kdy zákazník platí jen za poskytnutou službu, nikoliv náklady za neproduktivní úředníky.