Objednejte si naše služby

Ukázková hodina zdarma

Zásady zpracování osobních údajů a nastavení cookies


11. Uchování údajů z kontaktního formuláře

Při použití kontaktního formuláře nám poskytnete své jméno, e-mailovou adresu a případně další informace, které uvedete do zprávy. Účelem sběru je komunikace s vámi ohledně vašeho dotazu nebo požadavku. Vaše osobní údaje jsou uchovávány v bezpečném prostředí. Přístup k údajům mají pouze vyškolení pracovníci, kteří jsou pověřeni odpovídáním na zprávy z kontaktního formuláře.

Vaše osobní údaje používáme pouze pro účely komunikace s vámi. Nikdy nebudeme sdílet vaše údaje s třetími stranami bez vašeho souhlasu. Máte právo na přístup k vašim osobním údajům a jejich opravu. Máte také právo na odstranění vašich osobních údajů z našich záznamů. Pokud máte jakékoli dotazy ohledně zpracování osobních údajů, kontaktujte nás na e-mailové adrese uvedené na našem webu.


12. Zpracování zdravotních údajů našich klientů

Vaše zdravotní údaje jsou pro nás velmi důležité. Při zpracování těchto údajů dbáme na jejich bezpečnost a ochranu. Při poskytování našich služeb můžeme shromažďovat informace o vašem zdravotním stavu, včetně lékařských zpráv, diagnostických výsledků a léků, které užíváte. Účelem sběru je poskytování kvalitní péče a komunikace s vámi ohledně vašeho zdraví. Vaše zdravotní údaje jsou uchovávány v bezpečném prostředí, a přístup k nim mají pouze vyškolení pracovníci, kteří jsou pověřeni péčí o vaše zdraví. Jsme si vědomi důvěrnosti těchto údajů a nikdy je nebudeme sdílet s třetími stranami bez vašeho souhlasu. Máte právo na přístup k těmto údajům a jejich opravu. Pokud máte jakékoli dotazy ohledně zpracování zdravotních údajů, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu, abychom vám poskytli potřebné informace.